Forum Swobodnej Przestrzeni - http://cityvets.pl
http://www.cityvets.pl/

Gdzie kupię zlewozmywaki- pytanie
http://www.cityvets.pl/forum11/topic257.html
Strona 1 z 1

Autor:  przekaźnik36 [ 9 sie 2016, o 08:15 ]
Tytuł:  Gdzie kupię zlewozmywaki- pytanie

Witajcie. Mam do Was pewne pytanie, otóż gdzie mógłbym zamówić jakieś wysokiej jakości zlewozmywaki? Szukam od pewnego czasu po różnych sklepach, jeździłem po sklepach stacjonarnych i nic mi nie przykuło uwagi. Moja żona miała się tym ogólnie zająć, ale pokłóciliśmy się i wszystko spadło na mnie. A na tego typu sprzętach to sięniestety nie za dborze znam i nie chcę kupić coś złego. Czy możecie mi polecić jakąś firmę lub sklep, gdzie mógłbym zamówić zlewozmywak?

Autor:  leokadia [ 9 sie 2016, o 08:26 ]
Tytuł:  Gdzie kupię zlewozmywaki- pytanie

Nie ma aż takiej trudności w zamówieniu dobrego zlewozmywaka ;P ja akurat swój zamawiałam na stronie internetowej http://bort.com.pl/ mają tam bardzo bogatą ofertę i przede wszystkim jakość! Jeździłam podobnie jak Ty, po wielu sklepach ale dopiero na ich stronce i na żywo zobaczyłam idealnie jak dla mnie przygotowany zmywak ;)

Autor:  klonowana [ 9 sie 2016, o 09:14 ]
Tytuł:  Gdzie kupię zlewozmywaki- pytanie

Ja też sporo czasu poszukiwałam zlewozmywak kuchenny, ale w końcu się zdecydowałam na przeglądanie sklepów i ofert na różnych stronach intenreotwych i na coś się zdecydowałam ;) Bardzo polecam, miłe i cieszą oko te zlewozmywaki. Do tego tak dużo nie zapłaciłam za swój ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/