Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej, hej! :) Mój siostrzeniec ma niedługo urodziny (jest w czwartej klasie podstawówki) i jak przystało na dobrą ciocię, zastanawiam się, co ciekawego mu kupić. Piotruś bardzo się interesuje geografią, więc pomyślałam, że ucieszyłby się z porządnego atlasu, który mógłby sobie przeglądać, no i przydalby mu się też na pewno w szkole. Nie chcę, by to był typowo dziecięcy atlas, on jest raczej dojrzalszy niż dzieci w jego wieku. Podratujcie mnie, gdzie znajdę coś sensownego w dobrej cenie? Z góry dziękuję za pomoc!

Awatar użytkownika

Ja kupowałam córce przyjaciółki na komunię (przyszywana ciocia ze mnie, haha) atlas zwierząt przez Tripletnik (.pl). Zobacz tutaj, co mają: http://triptelnik.pl/pl/c/Atlasy/83. Cenowo różnie, od tańszych po trochę droższe, sądzę że coś wybierzesz (tylko pamiętaj, że czesto wyższa cena idzie w parze z solidna jakością, a skoro chłopiec się interesuje geografią, to może mu się ten atlas przydać na lata). Mała była zachwycona w każdym razie.

Awatar użytkownika

OK, wieeeeeeelkie dzięki za sugestię, zajrzę do nich :)

Awatar użytkownika

Mogę potwierdzić, tez znam ten sklep, już dwa razy od nich zamawiałam. Normalnie trudno znaleźć wszystkie najnowsze pozycje z działu turystyki w jednym miejscu (i raczej niskiej cenie), a zakochałam się w tego typu książkach i poszłabym z torbami, chodząc ciągle do Matrasa itp. Co do pytania, to może niekoniecznie atlas, kto by chciał dostać coś takiego „szkolnego”? Ja nie bardzo, ale w szkole to geografii nie lubiłam akurat xD Zajrzyj tutaj: http://triptelnik.pl/pl/c/Ksiegarnia/14, jeśli lubi czytać i poznawać świat, to na sto procent się ucieszy z książki podróżniczej, one niesamowicie wciągają, a przy tym rozwijają horyzonty :)

Awatar użytkownika

Racja, te wszystkie seiciówki narzucają ogromnie wysoką marżę, poszłabym z torbami, gdybym tam kupowała. Poza tym, po tym, co się naczytałam ostatnio o Empiku, to już tam chyba nie przyjde…

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC