Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hejka wszystkim, dzisiaj przychodzę tutaj do was z małym pytaniem, a właściwie krótkim i dosyć szybkim i prostym jeśli ktoś oczywiście siedzi w temacie, bo ja osobiście pojęcia nie mam na ten temat żadnego czego można się domyślić i stąd też pewnie jest moje pytanko sami rozumiecie mam nadzieję, że rozumiecie co konkretnie mam na myśli, a jak już o tym mówimy, to tak jak już wspomniałam szukam miejsca w internetach w sensie no sklepu internetowego w, którym może uda mi się zakupić żarówkę mr16 led o, której słyszałam wiele dobrego, ale generalnie chodzi o oświetlenie gabinetu lekarskiego, który zamierzamy otworzyć czyli jak się domyślacie no oświetlenie musi być tam zachwycające i takie, że tak się wyraże bez skazy no bo w końcu raczej nie wypada żeby w gabinecie lekarskim takim prywatnym rzecz jasna było ciemno czy coś.

Woo woo, ale się rozpisałaś moja droga całe szczęście, że się wogule w tej wypowiedzi połapałem, że tak powiem ja mam takie żarówki na dachu po kierownik budowy w bloku w, którym wspólnie z żoną kupiliśmy mieszkanie i on zawsze powtarzał, że to najlepsze żarówki do tego typu zadań specjalnych przy budowie natomiast nie mam pojęcia jak sprawdziłyby się w tego typu miejscach publicznych bo tak jak już wspomniałem nie mam z nimi w takich miejscach doświadczenie, ale przypuszczam, że raczej test jakości by zdały gdyż światło naprawdę dają czaderskie i takie no petarda.

Awatar użytkownika

Dzięki, dzięki haha czyli czysto teorytycznie mogłabym w tej sprawie zdać się na twoją intuicję czy przypuszczenia i zdobyć właśnie te żaróweczki, ale powiedz mi tylko jeszcze gdzie można je kupić albo raczej gdzie ty je kupiłeś?

W każdym elektroniczno podobnym sklepie sądzę, że dostaniesz, ale nic bliżej Ci nie powiem bo tamte kupowała firma budowlana i nie mam zielonego pojęcia gdzie.

Sprawdzi się spokojnie do gabinetu, ja jestem stomatologiem i właśnie te żarówki led mr16 mamy we wszystkich pomieszczeniach włącznie z pokojem zabiegowym także wszystko na spokojnie, kupiłem naprawdę w bardzo korzystnej cenie z tego sklepu internetowego: https://www.ultra-elektro.pl/150-zarowki-led-mr16 także polecam tam zakup.

Awatar użytkownika

Dziękuje Ci bardzo rozwiałeś moje wątpliwości :)

To się cieszę.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC