Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam państwa serdecznie. Poszukuję dobrego i sprawdzonego producenta liter LED, podświetlanych. Czy możecie mi kogoś sprawdzonego może polecić? Albo kogoś niesprawdzonego odradzić? Bardzo zależy mi na konstruktywnych opiniach, popartych doświadczeniem w kwestii współpracy z danym (polecanym lub nie) producentem. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Awatar użytkownika

Witam. Ja jakiś czas temu, właściwie dość niedawno, składałam tego typu zamówienie również i mogę śmiało powiedzieć, że jeśli chodzi o litery podświetlane LED najlepszą ofertę znajdziesz tutaj: http://produktyreklamowe.com.pl/pl/8-litery-logo-podswietlane. To naprawdę świetny i bardzo kompetentny producent gadżetów reklamowych szeroko pojętych w tym właśnie również liter LED podświetlanych. Bardzo polecam.

Awatar użytkownika

Od kiedy litery LED to gadżet reklamowy…?

Awatar użytkownika

Oj no.. Był to duży skrót myślowy na temat tego, czym zajmuje się firma ProduktyReklamowe.com.pl. Można u nich kupić wiele różnych szyldów reklamowych, kasetonów i tego typu rzeczy oraz właśnie między innymi tego typu litery, które jakkolwiek by nie patrzeć również służą do reklamy. Oczywiście nie jest to jakiś tam typowy gadżet, ale profesjonalna reklama ledowa. Tak czy inaczej, jak zwał tak zwał, u nich naprawdę warto zamawiać tego typu rzeczy. Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług jak na razie, a powiedzieć musze, że zamawiałam nie tylko litery podświetlane, ale tez inne rzeczy.

Awatar użytkownika

Dziękuję pani bardzo za opinię i polecenie. Oczywiście zgadzam się, że reklama to nie gadżet, ale rozumiem skrót myślowy. Mogłaby pani jednak jeszcze dopowiedzieć co takiego panu u nich zamawiała poza podświetlanymi literami led?

Awatar użytkownika

Nie ma problemu, jasne. Trochę tego było co prawda, ale myślę, że warto wymienić: mamy od nich chyba trzy potykacze OWZ, menu podświetlane i taki ładny dwustronny kaseton. No i teraz ten szyld z podświetlanych liter led. I naprawdę ze wszystkich tych produktów jesteśmy bardzo zadowoleni, to bardzo wysoka jakość za rozsądną cenę.

Awatar użytkownika

Rozumiem, dziękuję pani raz jeszcze.

Awatar użytkownika

Nie ma za co, polecam się!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC