Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim! Trochę ostatnio z kolegami przesadziliśmy w czasie domowej imprezy i nieco naszych zacnych trunków wylądowało na dywanach. Jako że żadne środki czyszczące raczej tu nie pomagają, chciałbym zapytać kogoś zorientowanego o jakąś sprawdzoną firmę z Warszawy, która zajmuje się takimi przypadkami. Najlepiej, żeby usługę wykonywali u klienta. Aż mi niedobrze na myśl, że musiałbym wieźć te dywany przez zatłoczone miasto. Z góry dzięki.

Awatar użytkownika

Widzę, że impreza była udana. ;) A jeśli na problem nie pomogą długie wymaczanie i zagraniczna chemia, to rzeczywiście musisz się za czymś rozejrzeć. Na szczęście jakąś firmę znajdziesz bez problemu. Teraz dużo tego na rynku. :)

Witajcie! Autorze, jeśli interesuje Cię profesjonalne czyszczenie dywanów w Warszawie, to kontaktuj się z nimi: http://taniepranie.waw.pl/oferta/pranie-dywanow-warszawa/. Co prawda Twój przypadek może wymagać prania, a tego nie wykonają u Ciebie w domu, ale może to i dobrze. Po pierwsze efekty usługi będą o wiele lepsze (do dywanu trzeba odpowiednio podejść, serio!), po drugie oszczędzisz sobie bałaganu i krępującej obecności pracowników. No a dywany sami od Ciebie odbiorą i sami do Ciebie przywiozą. Moim zdaniem idealne rozwiązanie.

Awatar użytkownika

Wielkie dzięki. Właśnie przeglądałem strony firm oferujących w Warszawie profesjonalne czyszczenie dywanów i muszę przyznać, że to, co podesłałaś wygląda naprawdę korzystnie. Szczególnie interesująca jest właśnie ta usługa „pranie na wskroś”. Myślę, że dzięki nim moje dywany będą wyglądać jeszcze lepiej niż przed imprezą. ;)

Dokładnie tak będzie. :) Efekty tej usługi na pewno Cię usatysfakcjonują!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC