Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Witam. Szukam dobrego adwokata specjalizującego się w prawie rodzinnym, chodzi o kwestie takie jak rozwód i ustalenie alimentów. Bardzo jest mi potrzeby specjalista któremu uda się przyjąć taką strategię żeby w sądzie wynegocjować dla mnie dobre warunki, przede wszystkim wlaśnie alimentów bo nie jestem w najlepszej sytuacji finansowej chociaż mojej żonie tak się wydaje i pewnie będzie chciała żebym sporo płacił

To przecież możesz to łatwo wykazać, i tak zresztą trzeba przedstawić dokumenty potwierdzające sytuację finansową na przykład zatrudnienie czy jego brak, kredyty jakie się spłaca itd. Spokojnie, nie będziesz musiał płacić więcej niż cię na to stać :)

Dzięki za pocieszenie ale jednak wolał bym być pewny i właśnie dlatego jest mi potrzebny dobry adwokat, z dużymi kwalifikacjami i wieloma tego typu wygranymi sprawami na koncie. Zna ktoś może takiego?

Mam pewne doświadczenie z ustalaniem alimentów, też się obawiałem że mnie za bardzo nadwerężą ale na szczęście było ok. ja korzystałem z usług tej kancelarii adwokacirozwodowi.pl/sprawy-rodzinne-alimenty/, nie znam innego adwokata rodzinnego we Wrocławiu ale jak się zapoznasz z ofertą to może uznasz że dla ciebie też jest ok. Pamiętaj tylko żeby szczerze powiedzieć adwokatowi jakie masz dochody bo jakieś kombinowanie na boku nigdy nie wychodzi na dobre i zawsze są sposoby żeby je wykryć a już na pewno wykryje je była żona i potem tym gorzej dla ciebie :)

Nie zamierzam czegoś takiego robić, po prostu chcę wyjsć na swoje. Dzięki za link do tej kancelarii, zapoznam się. Pozdro

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC