Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam! Pytanie do osób stosujących tabletki odkamieniające do ekspresów – czy są one skuteczne i czy mimo to przeprowadzacie czasami odkamienianie innym środkiem? Będę zobowiązany za wasze opinie bo ostatnio bardzo zatkał mi się ekspres, już myślałem że nic z tego nie bedzie i trafi na śmietnik ale jednak po całym dniu walki udało mi się usunąć kamień. Chciałbym lepiej o niego dbać bo kawe robi wyśmienitą.

Awatar użytkownika

Tabletki są bardzo skuteczne i rzeczywiście przeciwdziałają osadzaniu się kamienia. Zwykle musiałam odkamieniać raz na 3 miesiące czasem 4, a z tabletkami, raz na rok zupełnie wystarcza. Poza tym urzadzenie pracuje lepiej, szybciej, wydajniej a nawet wydaje mi się że ciszej. Nie jest to drogi dodatek, a bardzo poprawia działanie ekspresu, ceny możesz sprawdzić sobie tu: filtrosfera.pl/Tabletki-czyszczce-Bosch-311769-tabletki-odkamieniajace-311556. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Nie rozumiem, albo odkamienianie albo tabletki. Po co stosować jedno i drugie jednocześnie?

Awatar użytkownika

No chyba napisałam po co, ale nikt przecież pod pistoletem Cie nie trzyma rób jak uważasz. Twoja w tym glowa żeby dbać o ekspres, tylko potem nie pisz na forum że zatkał się i co ty masz z tym zrobić. Już masa była takich co krytykowali i się śmiali a jak pojawiły się problemy i awarie to byli pierwsi po pomoc.

Awatar użytkownika

Ale ja tylko wyraziłem swoje zdanie. Z nikogo się nie śmieję ani nie krytykuję bo to nie jest moja sprawa co kto robi z ekspresem. Przeczytałem co napisałaś ale mimo wszystko uważam że lepiej jest już kupić albo tabletki i je używać odkamieniać wtedy w razie potrzeby, albo bawić się w odkamieniacze tyle że częsciej. I po sprawie, nie ma się co tak unosić.

Awatar użytkownika

Ja sie nie unosze tylko naprawde mnie meczy to ze wkladam serce zeby komus pomoc a zaraz i tak sie ktos pojawi kto to krytykuje. Mogles od razu odpowiedzieć koledze i bym sie nie wtracala i nie podwazala twojego zdania.

Awatar użytkownika

Będzie lepiej jak zamkne ten temat, dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC