Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam, niedawno wprowadziłam się do mieszkania w starej kamienicy. Mamy niewielki balkonik. Balustrada jest już dosyć zniszczona i wymagałaby wymiany. Szczególnie, ze spodziewam się dziecka, a ta jest po prostu niebezpieczna.

Awatar użytkownika

Wiem o co chodzi, te stare balustrady nawet jak nie są zniszczone to po prostu nie nadają się dla dzieci. Szczebelki za szeroki, albo akurat takie, że głowa może utknąć. Ogólnie strach wyjść z berbeciem na balkon. Też muszę zmienić balustradę, bo szkoda ładnej pogody. Ja czasem wystawiam wózek na balkon i śpi tam sobie, ale jak będzie starszy to nie ma szans, żeby korzystać. No chyba, ze w końcu zmienię balustradę.

Awatar użytkownika

Mój kolega robił w Poznaniu nierdzewną stalową balustradę. Wyglądała bardzo elegancko. Nie jestem matką, ale na moje oko wyglądały bardzo bezpiecznie. Wydaje mi się, że takich rzeczy nie da się zrobić samemu. Musicie opłacić fachowca, który to zrobi. Szczególnie jeśli zależy wam na bezpieczeństwie.

Awatar użytkownika

Jeżeli szukacie firmy, która robi dobre balustrady to tutaj macie linka http://www.steelbud.eu/. Ta firma dysponuje nowoczesną technologią przeznaczoną do budowy balkonów. Robią to na co dzień, więc mają już wprawę i odpowiednie doświadczenie. Robili balustrady w poznańskich szeregowcach i zrobiło to na mnie duże wrażenie. Pooglądałem, popodziwiałem i poprosiłem by zrobili takie u mnie:)

Też tak zawsze robię. Patrzę gdzie jest ładnie zrobione i proszę o namiary. Zawsze można jeszcze pogadać z właścicielem czy jest zadowolony z tej roboty. Jak ogólnie miał dobre wrażenie to biorę.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC