Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jak mówi tytuł szukam pasa odciążającego kregosłupktorybedzienaprawde działał. Dostałem już jeden, niewiele pomógł ale jakaś tam poprawa nastąpiła wiec moze jak kupie cos troche lepszego to ból przejdzie w ogóle. Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Zawsze powtarzam że jak juz w coś inwestować pieniądze to żeby było to dobre. Pas odciążający kręgosłup pomaga skutecznie zwalczyć nawet silny ból. Moja znajoma brała już pod uwagę operację ale na szczescie zamówiła pas i bardzo sobie go chwali. Ma dokładnie taki - diskdr.pl/wg50double_informacje.htm. Sama widziałam jak łatwo się go używa – wystarczy założyć i użyć ręcznej pompki. Skoro jej pomógł to Tobie też powinien, pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Miałem dawno temu coś podobnego, przywiozłem sobie z Niemiec i musze powiedzieć że naprawde pomagał. Teraz pewnie są tańsze i jeszcze bardziej dopracowane ale jak zakładałem swój to mogłem normalnie funkcjonować, schylać się, przenosić rzeczy itd. Pomału zacząłem też ćwiczyć, kupiłem nawet specjalną książkę dla osób z dyskopatiami i pomogło. Bez pasa nie dałbym rady bo skutecznie powstrzymuje ból także polecam kupić i sprawdzić :)

Nie jestem w ogóle przekonana do takich sposobów. Lepiej pójść na operację i miec spokój zamiast bawić się w jakieś pasy i ćwiczenia.

Awatar użytkownika

Chyba nie bardzo wiesz o czym piszesz i ide o zakład że nie cierpisz na ból kregosłupa. Z operacjami jest tak że albo sieudaja albo nie, czysta loteria. Nawet jeśli lekarze dadzą radę to czeka cię długa rehabilitacja a i tak prawdopodobnie nie odzyskasz pełni sprawności. Operacja to ostateczność, rozważałbym setki razy zanim bym sie zdecydował.

Dokładnie! Znam przypadek kiedy osoba zupełnie przestała chodzić po operacji i skarżyła się na niesamowity ból. Ponownie trafiła na stół ale nadal nie jest mobilna. To jest po prostu masakra dlatego uważam że powinno się najpierw zrobić wszystko co mozliwezebyuniknac skalpela.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC