Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Hej! Dysponujecie może namiarami na niedrogiego i sprawdzonego ortodontę z Wrocławia? Cena jest dla mnie oczywiście ważna i chciałabym zapłacić jak najmniej ale przede wszystkim zależy mi na profesjonalnej usłudze żeby później nie trzeba było tego poprawiać. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Na Twoim miejscu przeszedłbym się tu - http://www.implantywroclaw.com.pl/zabiegi/ortodoncja-pl.html bo przyjmują tam profesjonaliści którzy za nieduże pienaidze zrobią z zębami porządek. Bardzo mi się podobało to że nie musiałem długo czekać na wizytę, a jak juz przyszedłem to zaskoczył mnei poziom obsługi. Mam nadzieję że ten link ci pomoże bo długo szukałem gabinetu którego specjalnością byłaby ortodoncja Wrocław z tego co wiem nie ma i długo mieć nie bedzie lepszych specjalistów.

Podobno przyjezdzaja tam nawet ludzie z zagranicy, najwiecej z Niemiec. To duzo swiadczy o gabinecie bo nasi zachodni sasiedzi byle gdzie sie nie leczą. Na ten temat wiem tylko tyle ale może do czegoś to się komuś przyda, pzdr.

Szczerze to mam mieszane doświadczenia z dentystami i staram się miec z nimi jak najmniej do czynienia jak tylko sie da. Kiedyś na studiach w Gdańsku miałem usuwane chirurgicznie ósemki i to tak nieumiejetnie ze wystapily komplikacje. Później u tego samego faceta miałem kanałowe, zapłaciłem bardzo duzo za zabieg a wycierpiałem sie niemiłosiernie bo znieczulenie nie zadziałało jak trzeba. Pozdrawiam serdecznie.

Każdy chyba miał rózne doświadczenia ale czy powinno sie wrzucać wszystkich dentystów do jednego wora? Uwierz mi ze kanałowe za dzieciaka też przechodziłem i miło tego nie wspominam, ale są gabinety które stają na wysokości zadania i oferują usługi wysokiej jakości.

Ja to wszystko wiem ale nic nie poradze ze trauma pozostała. Predzej czy póxniej trzeba bedzie sie przełamać bo juz czuje ze kilak zebów przydałoby sie wyremontować, ale martwie sie ze bedzie trzeba kanałowo.

Nie ma sie co martwić bo kanałowe robią dziś bezboleśnie, pod mikroskopem np.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC