Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

gdzie najlepiej wypożyczyć sprzęt medyczny w Warszawie? co ostatnio wypożyczaliście i jakie macie doświadczenia? Potrzebny jest mi wózek inwalidzki i potem jeszcze jakieś kule, ale nie mogę zdecydować gdzie się zgłosić. Bardziej opłaca się wypożyczyć, niż kupować, prawda? Nie lubię korzystać z cudzego, ale w tym przypadku nie chcę kupować sprzętu medycznego na własność i potem bawić się w jego odsprzedawanie.

pewnie, że lepiej wypożyczyć, szczególnie jeśli to pierwszy kontakt z danym sprzętem medycznym. Można przy okazji przekonać się co nam odpowiada, a jakie produkty kompletnie się nie sprawdzają.;) zerknij sobie na stronę internetową http://sklep.rehafund.pl/wypozyczalnia-sprzetu-rehabilitacyjnego, prowadzi ją dosyć dobra wypożyczalnia sprzętu medycznego z Warszawy. Brałam u nich balkonik dla babci i wszystko obyło się bez żadnych problemów, sprawnie i tanio.;)

ja też korzystałam z ich usług, mają bardzo dobre balkoniki rehabilitacyjne http://sklep.rehafund.pl/balkoniki-rehabilitacyjne-podporki. zresztą wszystko zależy od podejścia – warto zawsze zachować optymizm i się nie poddawać.:) kiedy mój tata usłyszał o tym, że będzie korzystać z balkonika to się podłamał, ale wszyscy zgodnie go nastawiliśmy na większy optymizm i efekty naprawdę są super.;)

Że podejście jest najważniejsze to wiadomo, nawet z najlepszym sprzętem medycznym nie osiągnie się sukcesu, jeśli nie ma motywacji.;) moim zdaniem ludzie trochę zbyt poważnie traktują choroby, jakby przez utratę zdrowia naprawdę załamywał się cały świat. A przecież żyje się dalej i można być szczęśliwym, często nawet bardziej, niż wcześniej.;)

Awatar użytkownika

a czy ktoś jeszcze kojarzy tę wypożyczalnię?

Awatar użytkownika

W REHA FUND wypożyczałam sprzęt medyczny dla swoich dziadków i bardzo dobrze oceniam tę firmę. Pracownicy są mili i potrafią podnieść na duchu, zawsze też sensownie doradzą jaki sprzęt będzie najlepszy dla konkretnego pacjenta. Myślę, że koleżanka wyżej ma rację, przecież mimo ograniczeń da się żyć i najgorsze co można robić to dramatyzować.;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC