Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Piszę, ponieważ mam pewne zapytanie. Chodzi konkretnie o filtry do wody do urządzeń gastronomicznych. W mojej restauracji praktycznie do wszystkich dań potrzebna jest woda najwyższej jakości, dlatego taki filtr to świetna sprawa. Szukam filtrów, które pomogą oczyścić wodę z kamienia i innych substancji. Gdzie takie filtry najlepiej zamówić? Czy ktoś ma z tym już doświadczenie?

Prowadzę firmę cateringową, w której również filtry do wody są niezbędne. W mojej firmie używane są filtry BRITA. Dzięki nim potrawy i napoje smakują dużo lepiej. Widziałam, że filtry dla gastronomii BRITA można znaleźć na stronie http://www.filtrybb.pl/15-filtry-dla-gastronomii-brita. Poszukaj w necie, a na pewno coś znajdziesz.

Awatar użytkownika

BRITA bardzo dobrze się sprawuje. Wcześniej używałem filtrów od innego producenta i przyznam, że jakość była słabsza. Filtry do gastronomii zamawiam za pośrednictwem Internetu. Szybka dostawa i wygoda, bo nie trzeba szukać stacjonarnie.

Filtry zamawiam przez Internet. Wiem, że są dostępne na stronie Filtry BB. Również ufam marce BRITA. Woda filtrowana za pomocą ich wkładów staje się bardzo czysta, smaczna i całkowicie pozbawiona kamienia.

Awatar użytkownika

W moim hotelu również korzystamy z filtrów do gastronomii. Nie będę tutaj oryginalny - zamawiam je przez Internet, bo tak jest najszybciej i najtaniej. Filtry firmy BRITA są chyba najlepsze z tych wszystkich, które testowaliśmy. Dzięki nim napoje są bardzo smaczne, tak samo jedzenie. Zdecydowanie warto postawić na BRITĘ, choć inne też nie są wcale złe.

Awatar użytkownika

W kuchni filtry do wody bardzo się przydają. W moim lokalu także używane są filtry BRITA. Bardzo dobrze się sprawują - woda jest czysta i wolna od kamienia i innego ustrojstwa. Polecam zakupy przez Internet.

Zamawiam przez Internet. Poszukaj w jakimś sklepie online to na pewno nie będziesz żałować. Ja najczęściej wybieram wkłady z BRITA, czasem jakieś inne, ale to sporadycznie. Przy BRICIE wydaje mi się, że woda ma lepszy smak i jest bardziej „czysta”, ale to pewnie rzecz gustu.

Awatar użytkownika

Dziękuję za porady. Zajrzę na wspomnianą stronę i zapoznam się z ofertą. Filtry BRITA faktycznie wydają się dość interesującą opcją. Pozdrawiam serdecznie!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC