Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej Kochani! Chciałam się z Wami podzielić małym odkryciem, jakiego dokonałam w ostatnim czasie :) Więc znalazlam taki sklep medyczny, bo potrzebne mi były poduszki ortopedyczne lędźwiowe – ABA MEDICA S.A. się nazywa ten sklep. Okazało się, że mają bardzo szeroki i ciekawy asortyment, nie tylko dla szpitali, czy klinik, ale też dla przeciętnego kowalskiego, na przykłąd patyczki kosmetyczne - abamedica24.pl/bella/632-patyczki-higieniczne-w-pudelku-kwadratowym-bella-cotton-200-szt-.html , czy delikatne kosmetyki dla alergikow, czy po prostu dla osób z wrażliwą skóra. Jeśli więc ktoś potrzebuje jakichś dobrych środków higienicznych, albo sprzętu i akcesoriów medycznych, to polecam ich w 100 procentach! :)

Awatar użytkownika

Widzisz, dobrze, że trafiłem na Twój temat, bo akurat jestme w trakcie poszukiwania jakiegoś dobrego sklepu z artykułami medycznymi. Chodzi mi konkretnie o różnej maści środki dezynfekujące. Dostanę tam takie rzeczy?

Awatar użytkownika

Myślę, że tak, akurat takich artykulow sama nie potrzebowałam, ale to kwestia tylko, żeby przeszukać ofetę.

Cześć! Jak najbardziej mają takie rzeczy! Ja sama prowadzę zakład kosmetyczny, gdzie ważna jest higiena. Tak ludzie na nas patrzą, że kosmetyczki to zabawa. Bzdura, każda z nas musi dbać o to, żeby klient miał nie tylko zapewniony komfort, ale także zdrowe środowisko, aby niczym się nie zaraził (jeśli np. miałam klientkę z grzybicą, to muszę odpowiednio wyczyścić narzedzia, które nie sa jednorazowe). Więc kolego, jeśli chcesz kupić dobre środki do dezynfekcji, to zajrzyj sobie abamedica24.pl/24-srodki-myjace-i-dezynfekcyjne . Masz tam cały wybór środków do czyszczenia od dobrych producentów.

Też myślę, że to świetny sklep. Ja tam kupowałam nie tylko pieluchy dla swoich dzieci (dla zainteresowanych można je znaleźć abamedica24.pl/118-pieluszki-dla-dzieci ), ale też kupowałam pewne urządzenia. Moje dzieci na przykład mają często problem z katarem często i mają zatkane górne drogi oddechowe tak, że nie mogą normalnie na co dzień funkcjonować. Wiec dodatkowo w tym sklepie kupiłam im specjalny inhalator, dzięki czemu mogą sobie oczyścić noski i normalnie oddychać :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC