Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Drodzy moi. Wiecie doskonale jak bardzo lubię wam tutaj zadawać wszelkiego rodzaju pytania i dowiadywać się stale nowych rzeczy od was. Tym razem chodzi mi tutaj o sprzęt dla mojej chorej babci. Walczy z chorobą a ja jej w tym pomagam. To jest twardy orzech do zgryzienia niestety, ale potrzeba mi sprzętu naprawdę wysokiej jakości, żeby babci było dobrze, ale żeby też cenowo to jakoś spoko wyglądało. W tej chwili się już udało załatwić rehabilitacyjny balkonik załatwić i jestem szczęśliwa, że tyle już mam, ale gdzie tu reszta…

Awatar użytkownika

Bardzo mi przykro, że Twoja babcia choruje, ale da się ze wszystkim poradzić i jakoś ukoić cierpienie. Jak babcia leży to polecam Ci jednorazowe chłonne podkłady bo jednak starszym osobom się stara nie trzymać moczu, a taki podkład jest o wiele łatwiej zdjąć i założyć nowy niż na przykład cały materac wymieniać i prać.

Awatar użytkownika

A ja z kolei Ci przypomnę o krzesełku takim specjalnym do toalety, żeby babci było łatwiej korzystać z toalety, jeśli jeszcze sama może. Będzie zadowolona, że może sobie wygodnie usiąść i załatwić co trzeba, a teraz jeszcze są takie te krzesła toaletowe, że normalnie pod prysznicem też można ich używać

Awatar użytkownika

O wszystkim na pewno będę pamiętała. Teraz jeszcze po prostu kupię podkolanówki na żylaki, żeby te nie były tak dokuczliwe jak teraz są i już wszystko będę miała. Dzięki Wam za wasze wszystkie rady, o wszystkim będę pamiętać na pewno

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC