Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry użytkownicy. Czy mieliście kiedykolwiek problem z wyborem odpowiedniego prezentu dla ukochanej osoby? Chciałbym podarować kobiecie swojego życia coś wyjątkowego, ale zupełnie nic mi nie przychodzi do głowy. Kwiaty i czekoladki to zbyt oklepane jak dla mnie, chciałbym zaprezentować się z tej bardziej oryginalnej strony. Pomóżcie!!!

Cześć. Moja rada jest taka abyś zabrał ją w jakąś podróż życia. Najlepiej wybierz romantycznie miejsce i tam zażywajcie tego uroku i aury we dwoje. Myślę, że się jej spodoba taki prezent. Pozdrowienia

Witam. Podróż to fajny pomysł, ale moim skromnym zdaniem na podróż gdzie obydwoje będziecie mogli świętować, np. jakieś rocznice itp. Jeśli ma to być prezent tylko dla niej raczej pokusiłabym się o coś tylko dla niej. Proponowałabym luksusowy dodatek na przykład pozłacany. Jakąś bransoletkę albo łańcuszek. Biżuteria zawsze pięknie wygląda i jest efektowna w formie prezentu. Myślę, że Twojej kobiecie też się spodoba.

Hej. Jako facet doradzam ci jedno. Sprawdź sobie tego, czego twoja pani jeszcze nie ma i to właśnie kup. Ja niedawno podarowałem żonie ładny zegarek. Zamiast paska skórzanego jest na bransolecie. Fajnie pasuje na filigranowej dłoni kobiecej i co najważniejsze, pełni funkcję biżuterii i odmierzacza czasu. Teraz już nie ma wymówki, że spóźnia się bo nie wiedziała, która jest godzina ;D

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC