Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Cześć wszystkim! Bardzo poważnie się zastanawiam nad skorzystaniem w jednej sprawnie z usług profesjonalisty. Chodzi mi o działanie na terenie Warszawy, głównie śledzenie i zbieranie informacji na temat konkretnych osob. Ale bardzo bardzo zależy mi na dyskrecji! Potrzebuje kogoś komu można zaufać, sami wiecie jak to jest… czy sami może kogoś wynajmowaliście albo wasi znajomi? Bardzo byście mi pomogli, dzięki z góry!

Awatar użytkownika

Kurcze, ale cię życie przycisnęło, że musisz aż kogoś wynająć… ale ja doskonale wiem jak to jest, niestety :( poleciłbym ci detektywów z których sam korzystałem z tej strony http://mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/. Nie wiem czy ich kojarzysz, ale mi poleciła znajoma, która do rozwodu szukała „dowodów” hehe. Ja akurat miałem inną sprawę, ale trzeba im przyznać ze są bardzo dyskretni. No i mają dobry sprzęt i doświadczenie. Najlepiej do nich zadzwoń albo napisz sam, masz kontakt tam na stronie

Ja żałuje, ze sama nie zrobiłam dobrego researchu przed wyborem detektywa, bo w ogóle mi nie pomógł. Dlatego nie polecam w ogóle jakiejkolwiek agencji.

A mi akurat też pomogli panowie z MB Detektywi i tak jak Pan wyżej pisał- bardzo dobrze przygotowani ludzie! Akurat w moim przypadku chodziło o sprawy związane z firmą, ale chyba jak się widzi że ktoś jest godny zaufania to we wszystkich sprawach. Najbardziej podobało mi się też, ze nie mieli jakichś cenników tylko z toba uzgadniali wydatki itp. Uczciwa firma, o tak powiem.

Jeszcze ci podeślę tu o nich konkretne informacje o takich wywiadach gospodarczych http://mbdetektywi.pl/wywiad-gospodarczy-i-wartosc-majatku-partnera-biznesowego-jak-odpowiednio-wykorzystac-informacje/ bo w sumie nie napisałeś o jaką sprawę dokładnie chodzi, a akurat w tym są nieźli! Mialam multum informacji o kliencie i to w niecały tydzień i wszytsko dyskretnie oczywiście

Ja to bym chyba się nie zdecydowała, bo podobno tacy detektywi są bardzo drodzy! Może jakichś znajomych dalszych wynajmij do obserwowania, jak to nie jest aż taka poważna sprawa? Ja bym tak zrobiła najpierw :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC