Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam Was serdecznie. Mam takie pytanko fotografii. Chcę sobie trochę zdjęć porobić w trochę lepszych warunkach niż domowe czy plenery. Pomyślałem właśnie o tym, żeby to było jakieś profesjonalne studio fotograficzne. Znacie może jakieś takie miejsca, gdzie można sobie zdjęcia popstrykać? Mieliście okazuje już z czegoś takiego korzystać?

Awatar użytkownika

Tak się składa, że od jakiegoś czasu korzystam tylko ze studia. Powiedz co Ci jest w studiu potrzebne, jakich sprzętów potrzebujesz, co ma być na wyposażeniu, a powiem Ci jakie studio najlepiej się sprawdzi w tym przypadku. Znam ich już całkiem sporo i wiem, że różne studia mają zupełnie różne wyposażenie więc trzeba uważać co się wybiera, żeby wybrać dobrze i poradzić sobie doskonale z różnymi rzeczami, które są w środku

No czego kolego może potrzebować. Dobrze, żeby były w środku lampy różne do oświetlania tego, co się chce fotografować. Jak jest cyklorama to też dobrze, bo modelki się już nauczyły z nich korzystać i nie niszczą obcasami. Jeszcze dobrze jest jak w środku się znajduje garderoba czy wizażownia, to się można dobrze przygotować do zdjęć. Takie studio fotograficzne wynajem Warszawa tylko może zaoferować. Na stronie https://bakarum.pl/ takie znajdziesz i sprawa rozwiązana całkowicie moim zdaniem.

Awatar użytkownika

No serio chyba lepiej trafić nie mogłem. Nawet nie zdążyłem odpowiedzieć na pytanie kolegi o to czego dokładnie potrzebuje, a tu proszę. Już mam studio całe gotowe. Wielkie dzięki, na pewno z tej oferty skorzystam, bo widzę, że warto się nią zainteresować i zoabczyć dokładnie jak ta współpraca wygląda. Nawet cennik przejrzałem i jestem wstępnie zadowolony, więc bardzo dziękuję jeszcze raz za to polecenie. Zdjęcia muszą wyjść cycuś glancuś :D

Teraz to i ja jestem zadowolona, że udało mi się polecić coś, z czego ktoś inny skorzysta do robienia sztuki. Zyczę owocnej współpracy i wielu ciekawych ujęć w tym studiu, a na pewno wszystko CI się uda. :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC