Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Dopiero co rozkręcam biznes i myślę o tym, żeby dokupić jeszcze jakichś gadzetów reklamowych. Dotychczas kupowałam jedynie długopisy. A jakie gadżety reklamowe sa popularne w waszych firmach?

Ciekawe długopisy z nadrukiem zawsze szybko schodzą. I ja nie kupuję nic poza długopisami i od czasu do czasu notesami. Długopisy i tak wszędzie się zabiera, więc wszędzie, gdzie są , fdają info o firmie. Ale zalezy na czym ci najbardziej zależy, czy aby schludnie wyglądaly, czy może żeby po prostu dobrze schodziły. Dla mnie zależało na tym, aby nie były zbyt ciężkie. Kupuję metalowe, ale nie są zbyt ciężkie i to wg mnei dobre połączenie.

Awatar użytkownika

Wszystko schodzi tylko zalezy co komu się podoba. Generalnie duzo długopisów, kalendarzy i koszulki. Zawsze gadżety z logo firmy to nei tylko pamiątka po zakupach, ale także przypominajka by zrobić kolejne. Dlatego na pewno gadżety powinny dostawać osoby, które s a zadowolone z twojej firmy, bo inaczej takie gadzety mogą wylądowac od razu w śmieciach. Dobrej jakości gadżety firmowe ma Bonnum i oni oferują standardowe długopisy z nadrukiem, ale tez mają wybór koszulek, polarów. Zalezy w jakiej branzy działasz, to poszukaj u nich, może coś znajdziesz u siebie. Robią też pod wytyczne własnych projektów.

Mam sporo kubków reklamowych i mam do nich sentyment. trochę jestem typem zbieracza i ogólnie to wg mnie najlepszy sposób , by trafić do klienta. Jasne, że pewnie znajdą się tacy, co lubią dostawać i długopisy, ale dla mnie kubki , które mają wygodny uchywt i sa stabilne – sa ponad wszystko. A z firm od których dostałem kubki, korzystam do dzisiaj. Oczywiście, wszystko zależy od człowieka, ale ja lubie dostawać użyteczne przedmioty, a nei takie które mi nie będą potrzebne po 3 dniach. Dlatego chcę też takie gadżety.

W zasadzie jak nie ma gadżetów, to firmę można zamykac. Małe prezenty zawsze będą cieszyć, niezależnie od tego, ile mamy lat. Ja tez lubię dostawać z zaskoczenia kwiaty przed śniadaniem.:)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC