Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Witam wszystkich. Kilka tygodni temu kupiłem klub muzyczny wraz z restauracją w Katowicach. Część gdzie odbywają się imprezy jest w piwnicy i jest problem z wentylacją. Szukam kogoś kto zaprojektuje dla mnie klimatyzację i zamontuje ją już na gotowo.

Jeżeli mam ci kogoś polecić to sprawdź firmę clima-line.pl. Firma zajmuje się projektowaniem oraz wykonywaniem instalacji. Jeżeli szukasz kogoś od chłodzenia to dobrze trafiłeś. Sam korzystałem z usług i mogę polecić bo korzystają z najlepszego sprzętu i robią to naprawdę szybko i dokładnie.

U mnie ta firma instalowała niedawno klimatyzację. Super sprawa, bo nie dość że zrobili to tak, że nie musiała zamykać lokalu to do tego w razie jakiejś awarii przyjeżdża serwis i wszystko naprawia. Firma warta polecenia.

Sporo jest tutaj w regionie firm które montują instalację. Ojciec mojej żony również się tym zajmuje, ale oni mieszkają w okolicach Wrocławia więc wydaje mi się że koszt dojazdu nie będzie opłacalny. Jeżeli chcesz to dam ci do niego namiary. Może będzie chciał się za to zabrać.

U siebie w biurze zamontowałem taką klimatyzację sam. W sumie nie ma tu żadnej filozofii jeżeli masz odpowiedni dostęp. Jeżeli nie instalowałeś wcześniej czegoś takiego to nie polecam się za to zabierać, bo można łatwo uszkodzić system.

Kontaktowałem się z firmą którą mi podaliście. Na razie czekam na wycenę bo był w lokalu gościu który patrzył tam co i jak. Z tego co rozmawialiśmy to mówił, że jest tutaj trochę kiepski dostęp do tego wszystkiego, ale nie będzie większego problemu żeby to założyć. Kwestia ceny.

Awatar użytkownika

Jeżeli jest to rzecz od której zależy powodzenie imprezy to nie ma co na tym oszczędzać. Wysłałem ci w prywat ej namiary do siebie. Również zajmuję się instalacją klimatyzacji. Dodatkowo mam nowy sprzęt, którego klient nie odebrał więc mogę ci go sprzedać za mniejsze pieniądze.

Dzięki za chęci i namiary. Mam sporo prywatnych wiadomości więc zaraz postaram się odpisać i dogadać z chętnymi ;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC