Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześc, zawsze miałam problem ze zrobieniem sobie porządnego makijazu, nawet przestałam się malować. Poznałam interesującego mężczyznę i chciałabym mu sie podobać. Słyszałam coś o kursach makijazu. Jestem zainteresowana takimi kursami makijażu w Warszawie, wiecie mnoże gdzie odbywają się takie kursy?

Awatar użytkownika

a panie mówia ze malują się dla siebie, a tu proszę „poznałam interesującego mężczyznę i chciałabym mu się podobać”.

Awatar użytkownika

Kazda kobieta chce nauczyć się sztuki makijażu. Profesjonalny makijaz to prawdziwa sztuka, można za pomoca odpowiednich technik i specjalnych tricków spowodować, ze się wyglada młodziej, dobrze zrobiony makijaz powoduje ze się czujemy lepiej i atrakcyjniej. Mężczyzna jest tylko małym bodźcem

Awatar użytkownika

Jak chcesz nauczyć się robienia profesjonalnego makijażu to zapisz się do Szkoły Mydłowskiej, możesz wybrac kurs miesięczny, 3 miesięczny bądź roczny. Sama zdecydujesz jaki. Może zostaniesz specjalistka od kreowania wizerunku. Na kursie są zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, które odbywają się pod kierunkiem doskonałych specjalistów.

Awatar użytkownika

no tak, ale czy takie kursy to nie są za bardzo specjalistyczne, jak na potrzeby własne?

Przynajmniej nauczysz się robić makijaz na każdą okazję, do pracy, na ślub, na wyjście do teatru, na zabawę czy na randkę z chłopakiem. A może zechcesz otworzyć zakład wizażu? To całkiem dobry interes! Zapisz się na kursy makijażu Warszawa to miasto, gdzie działa polecana przez koleżanke szkoła, na http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/strefa-kandydata-sp/kursy/kurs-makijazu.html zapoznaj się z ramowym programem zajęć i ich wymiarem godzinowym oraz z atrakcyjnym cennikiem. Warto zainwestowac w taki kurs, na efekty nie będziesz długo czekać.

Ja jestem po takim rocznym kursie makijażu w Waszawie i otworzylem własny salon, nie moge narzekac na brak klientek, to doskonała szkoła, nauczysz się tam, m.in. jak zatuszowac mankamenty urody i w jaki sposób wyeksponowac jej walory, no i oczywiście makijażu dziennego i nocnego.

Awatar użytkownika

no to super, na początek to chyba wybiore taki 3 miesieczny kurs, a potem się zobaczy, ogromne dzieki wszystkim, do uslyszenia.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC