Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Polecacie buty od firmy Pepe Jeans? Nigdy jeszcze nie nosiłem, ale ostatnio właśnie widziałem u znajomego kumpla i całkiem spoko się wydają. Chodzi mi konkretnie o takie trochę miejskie trochę sportowe, niskie. Jest dużo takich modeli tej marki więc chyba wiecie o co mi mniej więcej chodzi. Ceny wyglądają w necie zdecydowanie ok, ale jak z jakością? One są w miare wytrzymałe?

Awatar użytkownika

To jest moja ulubiona marka obuwia, także serio polecam. W tej chwili mam dwie pary i jestem z obu zadowolony. Jedną noszę od roku i praktycznie nie widać śladu zużycia, a drugą prawie dwa no i wiadomo, że może nie są już jak prosto ze sklepu jak się bliżej przyjrzeć, ale generalnie jak na buty w takiej dobrej cenie to są bardzo trwałe bo nic się nie rozkleiło ani nic takiego. Kupiłem jedne i drugie przez internet na https://splendear.com/on/buty?manufacturer=16, jest dużo Pepe Jeans do wyboru.

Awatar użytkownika

Też mam parę, myślę że dobra marka. Dużo moich znajomych ma też różne ubrania od nich i zasadniczo uważam że styl jest jak najbardziej fajny, a do tego na serio niezła jakość. Nie przejmuj się, jak ci się spodobały to po prostu kupuj :D Jednak bez przesady, to są tylko buty, nie ma co się za dużo zastanawiać

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC