Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Witajcie! Wybieram się niedługo do teściów i chce im sprezentować zestaw obiadowy z porcelany. Moja teściowa ostatnio zabrala mnie na zakupy i pokazywała modele, ktore szczególnie się jej podobają, dlatego wiem, jaki ma gust. Wkrotce zbliza się ich rocznica ślubu, dlatego chce im sprezentować wlaśnie coś takiego. Znacie jakieś dobre marki oferujące tego typu zastawę lub sklepy, gdze można znaleźć spory wybór?

Awatar użytkownika

Dobrze przynajmniej, że wiesz co można kupić teściom. Ja mam zawsze z tym ogromny problem. Prezent kupuje na ostatnią chwile i chyba nieszczególnie trafiam w gust :)

Wydaje mi się, że elegancka porcelana to świetny pomysł na prezent dla teściów czy rodziców. Proponuje odwiedzić okoliczne sklepy z porcelaną, a na pewno znajdziesz coś ciekawego. Może warot udać się do skleu, w którym byłaś z teściową?

W sklepie tym niestety ceny są kosmiczne, a ja szukam czegoś w bardziej przystępnej cenie :)

A nie myślałaś o tym, żeby kupić porcelanę w sieci? Jest wiele dobrych sklepów z takim asortymentem. Ja najczęscije wybieram sklep http://sklep.porcelana.com.pl/produkt/talerze.html, bo oferują naprawdę ciekawe wzornictwo w dobrych cenach. Mają naprawdę ciekawe komplety stołowe oraz pojedyncze elementy, z których też można coś skompletować.

Awatar użytkownika

Zgadzam się! Moja żona ostatnio kupiła tu: http://sklep.porcelana.com.pl/produkt/filizanki_kubki.html niezwykle stylowe filiżanki. Są naprawdę wygodne, świetnie zaprojektowane oraz leciutkie. Lepiej jest zapłacić troche więcej i kupić coś naprawdę doskonałej jakości. Polecam sklep wszystkim zainteresowanym.

Dziekuje Wam za wszystkie powyższe wpisy. Nie spodziewałam się nawet takiej pomocy w problemie. Przejrzałam ofertę sklepu i bardzo przypadła mi do gustu. Znalazlam nawet kilka kolekcji, ktore powinny się spodobać mojej teściowej. Muszę jeszcze się zastanowic nad wyborem i skonsultować z mężem.

Awatar użytkownika

Żeby tylko Cię teściowa nie ubiegła i przed impreą z okazji rocznicy nie kupiła sobie sama nowej zastawy.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC