Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Witam pięknie. Szukam prezentu urodzinowego dla mojej siostry. Ostatnio narzekała, że dostaje od męża same kosmetyki a bardzo by chcaiła być obdarowana jakąś biżuterią. Wiedząc, że zbliżają się jej urodziny podpytałam od razu jaką biżuterię ma na myśli i okazało się, że brakuje jej srebrnej bransoletki. Niestety, nie mam czasu, aby jechać do Centrum Handlowego, dlatego bardzo Was proszę, polećcie mi jakiś fajny sklep z biżuterią, w którym będę mogła zamówić prezent online. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi!

Witaj. A jaką bransoletkę masz na myśli? Przepych czy bardziej minimalizm? I jaka cena? ;)

Moja siostra raczej nie lubi szerokich zegarków i bransoletek, woli coś skromnego. Lubi jednak świecidełka i błyskotki. Planuję wydać na ten prezent okolo 200 zł. Polećcie coś, prosze :)

Super!!! Nie ma nic lepszego na prezent dla kobiety, niż biżuteria sklep jaki mogę ci polecić, to miejsce, w którym sama od czasu do czasu robię zakupy, więc sprawdzone ;) bizuteria-radziszewska.pl/ – podsyłam link ze stroną sklepu, bardzo szeroka oferta elementów biżuterii bardzo nowoczesnej i eleganckiej. Jeśli miałabyś jakieś pytania dotyczące poszczególnych kamieni na przykład, to w sklepie tym, mimo że online, zawsze można liczyć na pomc

Awatar użytkownika

Trafiłam na tutaj przypadkiem, ponieważ też chciałabym kupić bransoletkę. Weszłam na stronę, o której mowa wyżej i rzeczywiście, jest to sklep z biżuterią, który można polecić każdej pani ;) Widzę, że produkty z najwyższej jakości rodowanego srebra, naturalnych kamieni no i cudnych kamieni Swarovski, które uwielbiam!!! Bardzo mi się podoba bransoletka z cyrkoniami BR593, myślę też, że to byłby dobry wybór na prezent dla siostry ;) Cena odpowiednia, skromna i z błyskotkami ;)

Bardzo ładna jest też bransoletka Br 613 – perełki i kryształki Swarovskiego, wspaniałe połączenie. Perły i kryształki ładnie współgrają i pasują do sibie. Bardzo delikatna i uniwersalna, element biżuterii idealny na prezent ;)

Awatar użytkownika

Br2 612 też bardzo ładna! Sama chyba musisz zdecydować :D

Wszystkie piękne. Bardzo dziękuję, pomogłyście!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC