Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Od pewnego czasu zastanawiam się, czy nie okleić okien w swoim domu specjalnymi foliami. Z tego co widziałem, takie folie są znakomitą opcją, bo nie dość, że można dzięki nim oszczędzić na ogrzewaniu w domu, to jeszcze znacznie mniej świeci w domu itp. nie wiem jednak na jaką firmę się mógłbym zdecydować. Widziałem parę ofert w internecie ale uznałem, że napiszę tutaj. Ktoś korzystał z firmy tego typu i może mi coś doradzić? Byłbym wdzięczny za jakieś Wasze rzetelne rekomendacje. Szczególnie, że mam duże zaufanie co do tego forum ;) z góry Wam dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika

Jak Ci polecam profesjonale oklejanie szyb w Warszawie ;) bardzo fajną ofertę mają i znakomite wręcz opinie. Sam planuję się niedługo do nich zgłosić odnośnie pewnego zlecenia. Ale póki co to Tobie rekomenduje tę firmę. Jak tylko masz ochotę to napisz do nich ;) Na pewno nie będziesz żałował.

Awatar użytkownika

No świetna ta firma jest folie.artfoll.pl ;) zgłosiłem się do nich, żeby przyciemnić szyby w swoim samochodzie i bardzo fajnie im to wyszło ;) polecam serdecznie ;)

Tak z ciekawości odwiedziłem tę stornkę i faktycznie, mają bardzo obszerny dział związanych z foliami okiennymi: , pod tym linkiem można zapoznać się z ich ofertą ;) Wyglądają na bardzo profesjonalnych.. chyba też się do nich odezwę i zapropoinuję pewne zlecenie.

Awatar użytkownika

A właśnie mój mąż narzekał, że najchętniej przyciemniłbym szyby w swoim aucie.. podeślę mu link ;) Na pewno będzie zadowolony. Także super się cieszę, że odwiedziłam ten temacik ;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC