Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Mam do was pytanie: czy uważacie, że jeśli nie jezdzi sie jakos dużo a w miescie komunikacja miejsca jest naprawdę ok, to czy opłaca się kupować samochód? Zastanawiam się nad tym, ale z drugiej strony dojezda do pracy mi się bardzo dobrze, nie siedzę w korkach, nie płacę za benzynę. Fakt, bilety może najtansze nie sa, ale z pewnością płacę za nie mniej niż za paliwo. Ciekaw jestem waszych opinii.

Awatar użytkownika

To w dużej mierze zależy od tego co robisz. Czy jesteś studentem czy przedstawicielem handlowym. Jeśli pierwszym to samochdów rzeczywiscie jest ci zbędny. Jesli masz regularną pracę w jednym miejscu i nie musisz jezdzic – też bym nie kupował. Nie opłaca się. Nawet jeśli ktoś musi jezdzić do urzędów, np. księgowi albo prawnicy, to są tam samochody służbowe do tego przeznaczone. A na trasy, typu wakacje, albo jeśli musisz dojechać do klienta to jest przecież wynajem samochodu, który jest bardzo wygodną i wcale niedrogą alternatywą. Te korki nie wzięły się znikąd – auta stały się tak tanie, a kiedyś jeszcze do tego benzyna była tania, że wszyscy mają auto. Doszło do absurdalnej sytuacji, w której na trzyosobową rodzinę, każdy ma samochód.

No właśnie tez tak ostatnio o tym myślałem. Pracuję w biurze, jestem programistą więc w zasadzie cały czas pracy spędzam przed komputerem. Moi kumpe mają auta, ale ja szczerze mówiąc wolę wyjść na powietrze i się przejść albo nawet i komuniakcją miejską przejechać po całym dniu przed monitorem. Z wypożyczalni korzystam tej: akm.pl jak jeżdżę do domu na wakacje albo święta więc wiem, że jest to super rozwiązanie.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC