Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Szukam dobrego tabletu dla firmy, który byłby w stanie wykorzystywać w pełni najnowsze technologie i nie stałby się przestarzały w przeciągu 2-3 lat. Co kupilibyście na moim miejscu?

Awatar użytkownika

Cześć. Myślałem ostatnio o Surface - http://www.indata-solutions.pl/microsoft-surface . Jest niedrogi a otwiera przed użytkownikiem bardzo dużo możliwości. Do mocy obliczeniowej i możliwości jego wykorzystania nie można się przyeczepić więc pewnie na dniach będę go zamawiał. Podoba mi się możliwość dopięcia klawiatury i korzystanai z niego jak z komputera, chociaż nie jest to nowość to ten tablet jakoś logicznie i elegancko to połączył.

Hej! Czy ta firma którą poleciłeś zajmuje się tylko sprzedarzą sprzętu komputerowego czy też oferuje systemy informatyczne ? Szukam właśnie profesjonalistów do przeorganizowania mojej firmy pod względem sieci, komputerów itd wiec byłabym zainteresowana kimś kompetentnym i polecanym.

Awatar użytkownika

To profesjonalna firma zajmująca się obsługą IT, tu mozesz znaleźć wszystkie ich usługi - http://www.indata-solutions.pl/nasze-uslugi . Współrpacuję z nimi od dobrych 5 lat i ani myślę o zmianie. Mają konkurencyjne stawki i są bardzo solidni i rzetelni. Polecam każdemu kto ma firmę i potrzebuje informatyków na stałe albo od czasu do czasu – warto się zdecydować w każdym przypadku.

Dziękuję bardzo za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie! Kontaktowałam się już z nimi i jestem już pozytywnie zaskocozna miłą i kulturalną obsługą :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC