Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Witam pytanie do wszystkich specow w temacie a wlasciwie prosba o jakis wlasny insight. Ja i moja firma jestesmy liderem w sprzedazy swiec roznego rodzaju na rynek polski, troche eksportujemy tez do niemiec i wlasnie chcemy wejsc w sprzedaz internetowa ale to dod razu z grubego kopyta. Chcemy otworzyc swój sklepik internetowy ktory bedzie mial dwie wersje jezykowe- polska i niemiecka i chcemy sie pozycjonowac na oba te kraje. powiedzcie mi czy warto korzystac samemu z google adwords czy lepiej to komus zlecic i czy polecicie kogos kto robi sklepy??? pozdrawiam

Awatar użytkownika

Ja ci mogę od raazu polecić specjalistów w tej dziedzinie IT, jest to AtusShop naprawdę prawdziwi fachowcy. Możesz sobie zobaczyć zresztą na ich stronie ich realizacje, lista jest powalająca, pomagali naprawdę wielu liczącym się na rynku ogólnopolskim markom. Najlepsze jest to, że tworzenie sklepów w ich wykonaniu jest responsywne, czyli to oznacza, że witryna się swoim wyglądem dopasowuje do rozdzielczości wyswietlacza. no super sprawa, musialbys to zbaczyc na zywo. Serdecznie polecam!

Awatar użytkownika

jedno wam moge poradzic - na pewno nie korzystajcie z darmowych opcji bo tam nie ma w ogole mozliwosci personalizacji a potem sa dodatkowe oplaty. miedzy innymi o tym chlopaki napisali tutaj: http://www.aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jaki_sklep_wybrac.php warto im zaufac, bo zajmuja sie sprawa juz kilkanascie lat. no i w przypadku darmowego skleppu potem sie zaczynaja dodatkowe oplaty. a rozwiazanie stworzone dla klienta jest intuicyjne dla twojego klienta

Awatar użytkownika

Zgadzam się z Panami powyżej. Sama pracuję w branży informatycznej i niestety spotykam się z ignorancją co do porządnych serwisów na co dzień. Ludzie często nie wiedzą co tracą i jak może wzrosnąć ich sprzedaż, jeśli naprawdę zrobią wszystko tak, jak to powinno wyglądać.

ciekawe rzeczy mówicie, szkoda że wtedy jak zakładaliśmy sklep w dziewięćdziesiątych ze wspólnikiem nie było dostępu do takiej wiedzy. czasy dzikiego kapitalizmu i internetu z modemu hehehe

Dobry web developer powinien stworzyć system przyjazny przede wszystkim klientom. Sami sobie ocenicie, czy tak w rzeczywistości jest. Pamiętajcie, że to oni będą korzystać z waszego sklepu, a nie wy. To barzo ważny aspekt, żeby nie robić czegoś „pod siebie”. strona musi mieć ładny design i przejrzyste możliwości zakupu.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC