Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Mam duży problem przy wybraniu małego gps. Zależy mi na tym, aby urządzenie było naprawdę małe. Musi ono mieścić się w każdym plecaku, w małych przegródkach. Lokalizatory o dużych rozmiarach całkowicie odpadają. Ważna jest również niezawodnośc, bo urządzenie będzie bardzo mocno eksploatowane. Co mi poradzicie? Jestem bardzo ciekawy.

Awatar użytkownika

Przejrzyj oferty różnych sklepów. Ciężko tak stwierdzić bezpośrednio co będzie dla ciebie najlepsze. W zależności od tego, gdzie będzie użytkowany lokalizator dobierane jest konkretne urządzenie. Wybierając je zwróć także uwagę, w jaki sposób informacje o lokalizacji mogą zostać przesłane do Ciebie. Najczęściej odbywa się to przy użyciu modułu GSM, ale dane mogą być również wyświetlane po uruchomieniu odpowiedniej aplikacji. Zastanów się jak będzie dla ciebie najwygodniej.

Awatar użytkownika

Pamiętaj też, że niewielkie urządzenia mają duże możliwości i wybierając je zwróc uwagę na szczegółowe, podstawowe parametry. Aby nie zaskoczył Cię fakt, że małe urządzenie jest kiepskiej jakości i nie zbiera dźwięku w wystarczającej jakości. Ja polecam sklep Mój Szpieg. Nazwa jak najbardziej adekwatna do asortymentu, bo mają tego na prawde sporo. Szczerze polecam.

Awatar użytkownika

Również korzystałam z ich produktów i są świetne. Zdały egzamin nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Obawiałam się tego, ale wszystko poszło po mojej myśli i wszystkie urządzenia działają do dzisiaj. Głównie są to lokalizatory, które cechują się różnymi parametrami. Muszę również pochwalić obsługę firmy, bo ich pracownicy są zawsze uprzejmi, mili i cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania i wszystko wyjaśniają.

Awatar użytkownika

Ten sklep już widziałem. Na pewno zajrzę do niego głębiej, bo już strona główna zachęca do zakupu. Przeraża mnie jednak mnogość asortymentu, bo jest go naprawdę dużo i nie wiadomo co wybrać. Ale mam nadzieję, że pomożecie wybrać dokładne urządzenia.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC