Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czy może mi ktoś powiedzieć, co można znaleźć w dobrym sklepie rowerowym? Zakładam, że nie są to tylko rowery, bo te m ożna kupić w wielu miejscach. Pewnie na częściach można nieźle zarobić patrząc z punktu widzenia inwestora? Ale nie znam się na tym, więc jeśli ktoś miał do czynienia z takim sklepem to szybciej odpowie...

Awatar użytkownika

No masz rację, że teraz to wogóle w każdej branży stawianie na jeden zasorytment mija się z celem. Wystarczy, że ktoś wypuści na rynek coś fajniejszego, czy po prostu tańszego i można zwijać interes. Dlatego też dobrze kombinujesz pisząc o tych częściach. Jak masz rower to i części wcześniej czy później będziesz potrzebował, no nie ma siły, żeby było inaczej.

Awatar użytkownika

Hehe, dzięki...

W dobrze zaopatrzonym sklepie z częściami do rowerów znaleźć można praktycznie wszystko. Od kół, po mechanizmy, które gwarantują bezpieczną jazdę, no i oczywiście karoserie rowerowe. Są też łańcuchy, siodełka, bagażniki i cała masa innych rzeczy, których może nie trzeba mieć żeby dobrze jeździć, ale fajnie jest dostosować swój pojazd do wymagań...

Jazda na rowerze może być naprawdę bardzo różna, tak samo różne są części...

Zgadzam się z Tobą, że części mogą znacznie się od siebie różnić. Wszyscy, któzy chcą się zaopatrzyć w dobre i sprawdzone części rowerowe powinni zajrzeć tutaj http://rowerowy-raj.pl/28-czesci-rowerowe, gdzie jest tych części całe mnóstwo. Są to najwyższej jakości części rowerowe sklep oferuje je w najniższych cenach. Jednym słowem naprawdę warto...

Awatar użytkownika

Też mogę śmiało polecić ten sklep. Co prawda jazdę sportową mam już dawno za sobą, ale rowerem uwielbiam jeździć nie tylko w okresie letnim. Taka chwila sam na sam ze sobą niweluje u mnie poziom stresu, więc, żeby nie było czasami odwrotnie muszę być przygotowana na każdą ewentualność i części zamienne też muszę mieć ze sobą. Kupuję je właśnie w tym sklepie :)))

Jeśli mogę to chciałem powiedzieć, że kiedyś to do roweró zawsze dołączali taką saszetkę, któa wisiała pod tylną częśćią siodełka i tam znajdowały się wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do naprawy rowerów. Dzisiaj to wygląa trochę inaczej :)))

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC