Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Co o tym myślicie? Ostatnio w rozmowie z kolegą pożaliłem się że muszę zaciągnąć kredyt na doposażenie mojego zakładu i wymianę niektórych maszyn na nowe bo mają już swoje lata i chcę też coś bardziej zaawansowanego technologicznie. Kumpel zapytał mnie, czemu nie kupię zamiast nowych maszyn używanych które są dużo tańsze. Nigdy o tym nie myślałem ale teraz jak mi tak powiedział to zacząłem nad tym intensywnie myśleć. Co wy o tym myslicie? Macie z tym jakieś doświadczenia?

Nie wydaje mi się, żeby to było dobre rozwiązanie… zresztą teraz można pozyskać rozmaite dotacje, korzystne kredyty…

Awatar użytkownika

Korzystne kredyty? Chyba tylko dla rolników :) A dotacje można dostać jak zakłada się działalność a więc nie w moim przypadku a poza tym jest to trudne, trzeba spełnić masę warunków. W moim przypadku na nic takiego nie mogę liczyć, gdyby tak było to dawno bym z takich możliwości skorzystał :) musze więc w inny sposób szukać oszczędności co też właśnie staram się robić

Awatar użytkownika

Wiesz, to czy to jest dobre rozwiązanie zależy przede wszystkim od tego czy będą to duże oszczędności. Bo jak masz zamiar kupić maszyny stolarskie w cenie niewiele niższej niż nowe to na pewno nie będzie się to opłacać, już lepiej trochę dołożyć i kupić nowe które posłużą dłuższy czas, będą na gwarancji i możesz kupić jeszcze nowocześniejsze modele

Awatar użytkownika

Moim zdaniem warto kupować używane maszyny stolarskie w tym sklepie mtm-maszyny.pl/pl/6-maszyny-uzywane. Znam wiele osób z branży które się na to zdecydowały i dzięki temu mogły uniknać kredytów oraz pozwolić sobie na zakup większej ilości maszyn, ułatwiając sobie tym samym jeszcze bardziej codzienną pracę. Raczej nie polecał bym kupowania używanych takich maszyn od osób prywatnych bo to jest sprawdzony i zaufany sklep i można mieć pewność że kupuje się maszyny w określonym, niezafałszowanym stanie, są dobrze utrzymane i mają bardzo korzystne ceny

Awatar użytkownika

Właśnie zamierzałem szukać w sklepie jak już będę pewny że chcę skorzystać z takiego rozwiązania, teraz w takim razie już nie będę szukać jak coś. Dzięki wielkie za wypowiedzi i pomoc w podjęciu decyzji

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC