Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć wszystkim! Jestem w trakcie wymiany swoich mebli. Mianowicie myslę teraz o tym, by wywalić swój stary, paskudny regal i na jego miejsce dać taką szerszą szafę wnękową. Nie interesuje mnie jednak prosty komandor, tylko chciałabym ładną szafę z niebagatelnym wzornictwem. Wiecie, gdzie taką mogę zamówic?

Awatar użytkownika

Ale wymagania, nie zwykły komandor :P to nie wiem, jaką szafę byś chciała w takim razie…

Awatar użytkownika

Ja myślę, że koleżance chodzi przede wszystkim o zastosowany materiał :) Generalnie ja mogę polecić, byś przyjrzała się szafom ze szklanymi drzwiami. Możesz też rozejrzeć się np. za rattanowymi, albo pieknymi oszklonymi drzwiami, na których możesz dać dowolną grafikę. To miałaś na myśli, mówiąc o niebagatelnym wzornictwie?

Awatar użytkownika

Mniej więcej, choć liczyłam na więcej konkretów, szczerze powiedziawszy…

Awatar użytkownika

Witaj. Ja swojego czasu też szukałem ładnej szafy wnękowej do swojego gabinetu. Też nie chciałem zwykłej płyty, ani niczego takiego. Moja żona znalazła dla mnie wtedy ten link: http://szafy-kuchnie.net/szafy-wnekowe-2/ i muszę zupełnie szczerze przyznać, że mnie poraz kolejny bardzo pozytywnie zaskoczyła i nie wiem, co bym bez niej zrobił :) raz, że firma ta oferuje bardzo pojemne szafy, dwa, że oryginalne wykończenie i wzory, trzy… no sama funkcjonalność :) Robią też szafy w kształcie L-ek, to musisz się do nich tylko odezwać, że chciałabyś taką. Jak dla mnie? Zdecydowanie najlepsza oferta szaf wnękowych w Poznaniu, a trochę ich przejrzałem.

Awatar użytkownika

O, to ciekawe. A mają też inne jakieś szafy? Teraz nei mam jak zajrzeć na stronę, bo jestem na telefonie i niewiele widać.

Awatar użytkownika

To wiesz co, jak już będziesz miała dostęp do komputera to po prostu zajrzyj sobie tutaj, gdzie masz przedstawioną ofertę ich szaf. Znajdziesz tam zarówno doskonałe szafki do kuchni, salonów, a także sypialni i garderób. My z nimi sukcesywnie odświeżamy sobie naszą przestrzeń, zamawiając u nich rózne szafki i komódki.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC