Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Drodzy Forumowicze, byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś z Was mógł polecić mi jakąś sprawdzoną firmę z Poznania, która świadczy usługi z zakresu czyszczenia tapicerki meblowej. Dokładniej chodzi o kilka krzeseł, sofę i kanapę. Wiecie, kiedy ma się w domu małe dziecko, trudno zadbać o odpowiedni porządek. ;)

Hej. Jeśli chodzi o pranie mebli Poznań jest miastem, w którym możesz skorzystać z ich usług: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-tapicerki-meblowej/. Gorąco polecam. Sama już dwa razy zamawiałam u nich czyszczenie mebli, a dokładniej to właśnie krzeseł. Po wszystkim wyglądały, jak gdyby nikt nigdy na nich nie siedział. :)

Witajcie. Pozwólcie, że zwrócę Waszą uwagę na dość często pomijaną sprawę. Jeśli ma się w domu małe dziecko, to zawsze warto zlecić także dokładne pranie dywanów i wykładzin. Nie wiem, czy ta firma z Poznania piorąca meble też świadczy takie usługi, ale warto dopytać. Dzięki temu uda się wyeliminować szkodliwe bakterie i czynniki alergiczne.

Awatar użytkownika

Hejka! W tym, co zostało napisane o czyszczeniu dywanów, jest dużo prawdy. Dywan to w końcu naturalne środowisko zabawy (przynajmniej w przypadku mojego syna). Z tego, co wiem, Ecomyjnia Poznań na pewno świadczy takie usługi. Sam z nich korzystałem. Wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, a teraz jesteśmy spokojniejsi o małego.

Przyszło mi jeszcze do głowy, żeby powiadomić firmę o tym, że w domu mieszka dziecko, z wyprzedzeniem. To na pewno ułatwi im dobór odpowiednich środków. Na pewno mają taką aparaturę, że nawet te delikatne preparaty zadziałają skutecznie.

Dziękuję Wam bardzo. Zupełnie nie pomyślałabym o tych dywanach, a to przecież prawda. Gdzieś czytałam nawet, że trzeba często prać pluszaki, aby nie gromadziły w sobie kurzu. Na pewno ich powiadomię, tym bardziej że próbowałam jeszcze jakimś środkiem z Niemiec, ale też bezskutecznie. Tak więc plamy będą musieli wywabić eksperci. Jeszcze raz dzięki i wszystkiego dobrego Wam życzę!

Nie ma za co. Powodzenia i uważaj na maleństwo. :)

Awatar użytkownika

Też życzę wszystkiego dobrego!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC