Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Chce zmaówić rolety do mieszkania tzw. verticale, czyli rolety pionowe. Gdzie mogę zamówić coś takiego? Jak to się prezentuje we wnętrzach, czy ktoś ma z tym doświadczenia?

Jeśli chodzi o verticale to ja mam je w biurze i tam się sprawdzają bardzo dobrze, nie wiem czy w mieszkaniu nie będą wyglądały własnie zbyt oficjalnie. Może pooglądaj w internecie aranżacje z różnymi roletami i żaluzjami i po prostu wybierz jakieś rozwiązanie które ktoś już u siebie zastosował.

Verticale bardzo dobrze się sprawdzają, jeśli masz duże okna, np. na całą ścianę, od podłogi do sufitu. Wówczas to najlepsze wyjście i chyba najwygodniejsze. Natomiast w przypadku mniejszych okien polecałabym jednak tradycyjne rolety.

Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o verticale w Warszawie zamówisz je tu moreno.zaluzje-warszawa.eu/verticale. Robione są na wymiar, więc możesz je dopasować do praktycznie każdego otworu okiennego. Tak jak napisano wyżej, najlepiej sprawdzają się przy dużych oknach.

Zgadza się. Verticale mam w mieszkaniu tam, gdzie są okna francuskie, czyli te do podłogi. W innych pokojach mam żaluzje plisowane, które są świetnym rozwiązaniem, bo zasłanianie następuje od dołu do góry, dzięki czemu można się osłonić przed wścibskim wzrokiem, zostawiając jednocześnie przestrzeń, przez którą wpada do wnętrza światło.

Awatar użytkownika

Żaluzje pionowe są ok, również do mieszkań. My mamy takie we wszystkich pokojach.

Awatar użytkownika

Potwierdzam to co napisano wyżej. Żaluzje pionowe są bardzo łatwe w czyszczeniu i dobrze się prezentują na dużych oknach. MOżna je zastosować zamiast zasłon np. na całą ścianę. Paski tych rolet są mocne i szerokie, nie tak jak przy standardowych żaluzjach, w związku z czym są o wiele łatwiejsze do doczyszczenia. Polecam montowanie ich na całej szerokości ściany z oknem, wówczas robią najlepsze wrażenie moim zdaniem, poza tym mogą przy okazji zasłonić różne nieestetyczne elementy, typu rurki od kaloryferów itp.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC