Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Szukam jakichś mebli do salonu. Maja być praktyczne i funkcjonalne, i oczywiście wygodne. Chcialabym zainwestowac w cos co wytrzyma kilka lat. Bo jednak zalezy mi na solidnych meblach a nie takich byle jakich. Myslalam, żeby kupic sofę, trochę mebli systemowych no i stół i krzesła. A co wy myślicie? Jakie meble warto kupić do salonu?

Awatar użytkownika

Wiesz to jest zawsze zakup na lata a nie na miesiąc czy dwa wiec dobrze to jest przemyśleć . Bo jak kupisz meble to może się okazac ze jak będziesz chciala nagle dokupic jakis element to go już nie ma w sklepie. Chociaz inne elementy sa sprzedawane. Wiec tu naprawde trzeba być ostroznym żeby w nic nie wtompnąć. Taka jest prawda. Ze stołem do salonu nie będziesz mieć problemu. No chyba ze chcesz cos bardzo ekstrawaganckiego to wteedy musisz naszukac się w sklepach. Jak chciałabyś cos nowoczesnego to możesz zajrzec na meblex-rawicz.pl i tam zobaczyc co maja w swojej ofercie. Stół musi być nie tylko stabilny ale tez pasowac do reszty mebli do tych słupków czy meblościanki cokolwiek wymyslisz sobie.

Awatar użytkownika

Wg mnie lepiej nie przesadzac z ilościa mebli bo w konuc dom to nei graciarnia a po prostu dom i o niego trzeba dbac no ale każdy w tej kwestii ma inne zdanie ja się ograniczam do minimum i nawet w jadalni mam minimum korzystam jedynie z krzeseł do jadalni które keidys kupilem. Dobralem od razu ze Stolem bo wtedy szybciej i latwiej się kupuje. I bez zadnych dodatkowych szafek na trzymanie rzeczy. A teraz jest bez liku nowoczesnych stołów do jadalni wiec można naprawde sobie nawybierac cudeniek. Tylko wtedy całość wnętrza musi być odpowiednio ,,skrojona”. Dobrze postawic na jakis kolor bardziej rzucający się w oczy czy jakeis nietypowe nawet firanki. Ale to zalezy kto co lubi zwyczajnie. Bo mnie się wydaje ze niektórzy to do domow znosza wszystkie ,,skarby” które znajda w sklepach a jednak jest tak ze te skarby to nie raz takie smiecie ze szok to niewiem po co to kupowac i potem nie ma gdzie tego nawet trzymac przeciez no ale każdy ma taki kram jaki sobie zrobi.

Awatar użytkownika

Stół i krzesła do salonu to najlepiej w jednym kolorze. I ten sam producent. Wg mnie to najbezpieczniejsza opcja. I jak tu ktos już pisal, ze ostrożnie z ilością mebli bo nawet jak masz duze pomieszczenie, to możesz je szybko przytłoczyć ilością gratów :P

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC