Strefa czasowa UTC

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

czesc, nie mam zwyczaju w robieniu zakupów przez internet ale słyszałem od znajomych ze ceny są podobno o wiele niższe niż w normalnych sklepach. Mam teraz okazję żeby to sprawdzić bo córka robi remont domu i chciałbym kupić jej porządne granitowe zestawy do kuchni i łazienki. Gdzie kupię bezpiecznie i dostanę porządny towar w cenie lepszej niz w sklepie?

Awatar użytkownika

3 miesiące temu brat polecił mi producenta który prowadzi jednoczesnie swój własny sklep. Tu jest link do umywalek - http://www.brenor.pl/oferta/umywalki-granitowe,13.html. Ceny o wiele lepsze niż w sklepach a jakość nawet lepsza bo nasza krajowa. Do wyboru są tam różne modele i kolory także bez problemu coś dla siebie znajdziesz. W razie pytań, pisz postaram się w miarę szybko odpowiadać.

Jeśli chodzi o zlewy kuchenne granitowe to również polecam tego producenta. Mają wieloletnie doświadczenie w produkcji takich rzeczy co widać po jakości i wykończeniach. Dodatkowo kamień jest dobrze zabezpieczony dzięki czemu powierzchnia się nie rysuje i nie zmienia kolorów nawet po wieloletnim uzywaniu i częstym czyszczeniu.

Złożyłem zamówienie, kiedy mogę spodziewać się przesyłki?

Awatar użytkownika

nie chcę wprowadzac w bład dlatego napisz albo zadzwon do sklepu i zapytaj. U mnie była to kwestia 5 dni, ale myślę że kurier może być nawet szybciej. Dużo własnie zalezy od firmy która dostarcza przesyłki, czasem robią to bardzo szybko a czasem nie. Życie :).

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC